• +48 505 533 477
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ADRESul. Or-ota 5, 01-507 Warszawa

  Formularz kontaktowy

  Twoją wiadomość jest przesyłana. Proszę poczekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.

  Wystąpił jakiś problem z przesłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Prosimy wypełnić wszystkie pola formularza przed jego wysłaniem.

ZAJĘCIA

KARATE SHINKYOKUSHIN – DZIECI

"Karate oferuje jasne oceny rozwoju, których brakuje w innych nowoczesnych zajęciach - rozpoczęcie treningu jest ważną częścią stawania się dorosłym. Karate ma oczywiste poziomy zaawansowania."

WIĘCEJ INFORMACJI O KARATE DLA DZIECI.

Zajęcia treningowe (nabory) dla dzieci prowadzimy w trzech grupach wiekowych. Najmłodsza grupa to dzieci w wieku 4-5 lat (przedszkolaki), kolejne grupy to dzieci
w wieku 5-8 lat
i 9 – 12 lat. W naszym klubie pilnujemy ze szczególna troską by dzieci ćwiczyły w grupie rówieśników – nie ma mowy by dzieci np. 5-6 letnie ćwiczyły z dziećmi
w wieku 10 – 12 lat (ze względów pedagogicznych jest to poważny błąd na tym etapie szkolenia). Dzieci są uczone od podstaw, nie praktykujemy dołączania dzieci do grup już ćwiczących, co pozwala nam w sposób prawidłowy przeprowadzić każde dziecko przez ten pierwszy, najważniejszy okres treningu. Każde zajęcia są odpowiednio dobrane do wieku ćwiczących. W pierwszych miesiącach największą wagę przykładamy do ćwiczeń ogólnorozwojowych, w które wplatane są elementy Karate (podstawowe pozycje, uderzenia i kopnięcia). Równie ważnym elementem treningu jest wpajanie dzieciom podstawowych zasad i cech, którymi kierują się sztuki walki tj.: dyscyplina, kultura, cierpliwość, szacunek do innych i siebie samych, wytrwałość w dążeniu do celu oraz radzenie sobie w sytuacjach nowych, trudnych i nieznanych. 
  
Wszyscy Nasi trenerzy kierowani do grup dziecięcych posiadają odpowiednie kwalifikacje jak również, co bardzo ważne, odpowiednie podejście. W grupach dziecięcych, by zapewnić najwyższą jakość nauczania, zajęcia prowadzone są przez 2 trenerów/trenerki.
 
Klub aktualnie specjalizuje się w szkoleniu dzieci – jest to zasługa odpowiedniego systemu szkolenia. Każde dziecko, które do nas trafi ma zapewnioną ciągłość szkolenia tzn. zaczynając swoja przygodę z Karate Shinkyokushin w wieku dziecięcym, zapewniamy szkolenie aż do wieku seniorskiego. Na każdym etapie szkolenia dzieci mają wyznaczone nowe cele, co powoduje że trening jest dla nich cały czas atrakcyjny.
 
Jesteśmy klubem, który w swoim dorobku ma Mistrza Europy Juniorów do lat 18, zdobywcę I-go miejsca w Junior Swiss Open 2012, jak również medalistów zawodów krajowych i zagranicznych.
 
Jesteśmy przekonani, że przy odrobinie talentu oraz ciężkiej pracy i wytrwałości, każde dziecko które do nas trafi jest w stanie osiągnąć sukcesy sportowe na miarę naszych najlepszych zawodników.

Zapraszamy do współpracy 
Mushin Team 

Copyright © Mushin 2008-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez  vicom solutions.